رفتن به محتوای اصلی

گروه صنعتی دلتا با سابقه ای درخشان و با تجربه ای بیش از 40 سال ، تولید کننده قفل و دستگیره و پلاک از پیشگامان این صنعت در ایران می باشد.
محصولات این گروه حاصل تلاش نزدیک به نیم قرن می باشد و هر روز بهتر از دیروز راه ترقی و پویایی خود را طی می نماید. مولد این تجربه ارزشمند در کنار بکارگیری دانش تکنولوژی روز ، ابداع طرحهای بی نظیر و اختصاصی بر اساس نیاز و سلیقه مشتری و استفاده از بهترین مواد اولیه محصولی به نام ” قفل و دستگیره دلتا ” با بالاترین کیفیت ، با طرح و رنگی جالب و بی بدیل ،که با اطمینان می توان از آن به عنوان یکی از بهترینها نام برد .

تاریخچه شرکت دلتا

گروه صنعتی دلتا با بیش از چهل سال سابقه صنعتی ، در رشته تولید قفل و دستگیره پلاک و یراق آلات فعالیت می نماید.
شعار گروه صنعتی دلتا ، کیفیت، تکنولوژی و نوآوری می باشد.
راز موفقیت دلتا و حضور مطرح این برند ، توجه به کیفیت می باشد . با بررسی های انجام شده مهمترین علت انتخاب محصولات دلتا از جانب خریداران محترم ، بالا بودن کیفیت آن می باشد و افتخار ما این است که با توجه به تیراژ بالای تولید ، با اجرای سیستمهای کنترل کیفیت ، ایزو ، نظارت مستمر پرسنل خطوط تولید ، بتوانیم کیفیت محصولاتمان را همیشه در نظر داشته باشیم .
توجه به ساختار محصول و تکنولوژی تولید وساخت آن ، در خطوط تولید دلتا نمایان می باشد. شکل ساده و زیبایی محصولات، اجرای سیاست کاهش قیمت تمام شده با استفاده از تکنولوژی های جدید، تجهیز ماشین آلات مدرن و به روز ، یک رویداد دائمی دلتا بوده و هست ومدیران این شرکت توجه همیشگی به این مهم را داشته اند .
نوآوری وساخت محصولات جدید و کارآمد وبادوام ، نیاز به علم روز دنیا و توجه به بازار و درخواست های مصرف کنندگان گرامی دارد.
امیدواریم رضایت شما مشتریان و مصرف کنندگان عزیز که همواره پشتوانه و مشوق ما بوده اید را جلب کرده باشیم و همیشه افتخار می کنیم که توانسته ایم محصولی ایرانی و با کیفیت جهانی را تولید نمائیم .

History1
برگشت به بالا